Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
Aliss napisał:
Rozwiewam wątpliwości - najdalej urodziny od imienin miała Marysia (D)
No.. mam źle to no.! ; D szkoda... ; ( < g ł a s z c z e . p o . r ą c z c e >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to był banał trud co najmniej pojawił się w opisaniu znaczka ale wsszystko banalne ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie taki trudny sprawdzian, matematykę mam dobrze będę miał maksa a z zamkniętych 2 straciłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 16/20 . słabo troche no ale trudno. ; ) z matmy mam wszystko dobrze. czekam tylko na ten głupi opis, który bł najgorszym wypracowaniem w historii testów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co najprostsze było opisać znaczek . BANAł. !! Aż się xdziwiłam że takie banalne opisać znaczek :DDDDDD haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banał jak trzeba nie mogli dać czegoś lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma była jeszcze banalniejsza xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test dla mnie był bardzo prosty zadania matematyczne nie sprawiły mi żadnych trudności.Najgorzej było z polskim bo robie błędy językowe, ortograficzne i interpunkcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie będę miała 39 pkt, chyba, że odejmą mi za opis lub zaproszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam max ;D w zamkniętych i z matmy !!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze zalezy co dostane z opisu i zaproszenia xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był głupi, ale mam pełne 40 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty był ten test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za zadania zamnkniete bede miala okolo 14 pkt dlatego ze źle odczytałam tą tabelkę .. ; ||| a z mamty były proste :) spodziewałam się trudniejszego testu ale był bardzo prosty boje się ile pkt będe miała z 2 ostatnich zadań no ale ^^ .. co ma być to będzie :] generalnie test był łatwy ^ ^.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wcale nie jest pewne czy wszystko macie dobrze , bo ja patrzałam na inne strony i tam są inne odpowiedzi.Więc nie liczcie na to , że macie all dobrze. *All - wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
37 pkt. Ale ogólnie test nie taki trudny. Całe szczęście skali nie było I test próbny był o wiele trudniejszy =p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był łatwy. Na razie mam tylko 1 błąd, ale przy moim roztargnieniu... to i tak mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będa oficialne odpowiedzi testu i na jakiej strtonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest liczona punktacja za zadania??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie był dosyć łatwy! Z zamkniętych miałem 18/20 + matematyka wszystko dobrze= 28/30. Mam nadzieje że mi nie poleci dużo punktów z polskiego. 21- 62 m. 22- 13 23- 12 24- 13,50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez jaki czas oszczedala magda????--niescislosc w zad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...